Szkoła Podstawowa
w Mirocinie Dolnym
Godziny dostępności nauczycieli rok szkolny 2023/2024 semestr II
Już wkrótce
Strona jest w trakcie tworzenia
Szkoła Podstawowa
w Mirocinie Dolnym
Godziny dostępności nauczycieli rok szkolny 2023/2024 semestr II
Lp. |
Imię i nazwisko nauczyciela |
Przedmiot/ zajęcia |
Dzień tygodnia |
Godzina |
Sala |
1. |
Katarzyna Wójkiewicz- Huszcza |
dyrektor szkoły |
czwartek |
15.30 - 16.30 |
gabinet dyrektora |
2. |
Andrzej Strzymiński |
nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie |
wtorek |
13.35 - 14.35 |
pokój nauczycielski |
3. |
Monika Konigsberg |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,przyrody i geografii |
poniedziałek |
13.30-14.30 |
sala nr 1 |
4 |
Natalia Sługocka |
psycholog |
|||
5 |
Katarzyna Jastrzębska |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,biologii, informatyki |
wtorek |
14.25-15.25 |
Sala nr 3 |
6. |
Joanna Konigsberg |
matematyka |
wtorek |
14:25-15:25 |
sala 28 |
7 |
Anna Pawlikowska |
pedagog |
poniedziałek |
12.30- 13.30 |
gabinet pedagoga |
8. |
Małgorzata Korfanty |
edukacja wczesnoszkolna, wdż, szachy |
wtorek |
10.55-11.40 |
sala nr 38 |
9. |
Paulina Maścibroda |
nauczyciel świetlicy i współorganizujący kształcenie |
poniedziałek |
14.30-15.30 |
Świetlica szkolna |
10. |
Krystyna Mandziej |
muzyka, plastyka, wych.fiz |
poniedziałek |
13.30- 14,30 |
sala nr 6 |
11. |
Bogumiła Żyrolis |
wychowanie przedszkolne |
wtorek |
12.50 - 13.50 |
sala nr 37 |
12. |
Iwona Górecka-Spyrka |
wychowanie przedszkolne |
wtorek |
12:50-13:50 |
sala nr 36 |
13. |
Piotr Wasylciów |
religia, technika, zajęcia rewalidacyjne |
poniedziałek |
13.30-14.30 |
pokój nauczycielski |
14. |
Emilia Bęben |
język niemiecki, zajęcia logopedyczne |
środa |
14:25-15:25 |
sala 27 |
15. |
Jerzy Różycki |
wychowanie fizyczne, wychowawca kl 7 |
Czwartek |
12.35-13.35 |
sala 8 |
16 |
Rafał Popiołek |
EDB |
poniedziałek 20 maja 2024 |
7.00 |
sala 27 |
17 |
Anna Czarnota |
J. Angielski |
środa |
11:45-12:15 |
biblioteka |
18 |
Małgorzata Kołodziej |
wspomaganie |
poniedziałek |
12.00 - 13.00 |
pokój nauczycielski |
19 |
Dorota Guzikowska |
j. polski |
wtorek |
11.50 - 12.45 |
pokój nauczycielski |
20 |
Stelmaszyk Adam |
Fizyka |
piątek |
7:30 |
sala 27 albo 26 |
21 |
Marzena Gruchacz-Grzybek |
Chemia |
piątek 17 maja 2024 |
12:45 - 13:30 |
pokój nauczycielski |
22 |
Regina Gidzińska |
nauczyciel współorganizujący kształcenie |
środa |
11.40-12.25 |
sala 3 |
23 |
Milena Pluta |
wychowawca świetlicy |
wtorek |
15.00-15.30 |
Świetlica szkolna |
Powered by aSc EduPage